Plafon 2x60 W chrom FEMALIBUFBATH Elstead Lighting Malibu
Plafon 2x60 W chrom FEMALIBUFBATH Elstead Lighting Malibu
- Nr katalogowy: FEMALIBUFBATH
- Dostępność: na zamówienie
Bezwarunkowa darmowa dostawa!
- 968,00zł
Wybierz wariant:
Kolor
Opis produktu
| Marka | Elstead Lighting |
| Seria | Malibu |
| Nr katalogowy | FEMALIBUFBATH |
| Materiał | stal szlachetna, szkło |
| Zasilanie | 230 V |
| Żarówki w zestawie | nie |
| Kolor | chrom |
| Stopień ochrony | IP44 |
| Rodzaj gwintu | E27 |
| Wysokość | 15.6 cm |
| Szerokość | 33.5 cm |
| Średnica | 33.5 cm |
| Moc żarówki | 60 W |
| Kształt | okrągły |
| Ilość punktów światła | 2 |
| Kod EAN | 5024005226116 |
| Wymiary z opakowaniem | 38 x 20 x 38 cm |
| Waga z opakowaniem | 2,80 kg |
| Dane producenta | Zobacz |