Plafon 2x60 W drewno FEALLIERFLW Elstead Lighting Allier
Plafon 2x60 W drewno FEALLIERFLW Elstead Lighting Allier
- Nr katalogowy: FEALLIERFLW
- Dostępność: na zamówienie
Bezwarunkowa darmowa dostawa!
- 1 063,33zł
Wybierz wariant:
Kolor
Opis produktu
| Marka | Elstead Lighting |
| Seria | Allier |
| Nr katalogowy | FEALLIERFLW |
| Materiał | drewno, szkło |
| Zasilanie | 230 V |
| Żarówki w zestawie | nie |
| Kolor | drewno |
| Stopień ochrony | IP20 |
| Rodzaj gwintu | E27 |
| Wysokość | 17.8 cm |
| Szerokość | 33 cm |
| Moc żarówki | 60 W |
| Ilość punktów światła | 2 |
| Kod EAN | 5024005278917 |
| Wymiary z opakowaniem | 40 x 23 x 40 cm |
| Waga z opakowaniem | 3,00 kg |
| Dane producenta | Zobacz |