Plafon 3x40 W czarny-złoty FEASHER3FMB Elstead Lighting Asher
Plafon 3x40 W czarny-złoty FEASHER3FMB Elstead Lighting Asher
- Nr katalogowy: FEASHER3FMB
- Dostępność: na zamówienie
Bezwarunkowa darmowa dostawa!
- 1 458,99zł
Wybierz wariant:
Kolor
Opis produktu
| Marka | Elstead Lighting |
| Seria | Asher |
| Nr katalogowy | FEASHER3FMB |
| Materiał | stal szlachetna, szkło |
| Zasilanie | 230 V |
| Żarówki w zestawie | nie |
| Kolor | czarny, złoty |
| Stopień ochrony | IP20 |
| Rodzaj gwintu | E14 |
| Wysokość | 11.9 cm |
| Szerokość | 36.8 cm |
| Średnica | 36.8 cm |
| Moc żarówki | 40 W |
| Kształt | okrągły |
| Ilość punktów światła | 3 |
| Kod EAN | 5024005393313 |
| Wymiary z opakowaniem | 44 x 23 x 44 cm |
| Waga z opakowaniem | 4,19 kg |
| Dane producenta | Zobacz |