Plafon 3x9 W czarny 75066 Rabalux Dolen
Plafon 3x9 W czarny 75066 Rabalux Dolen
- Nr katalogowy: 75066
- Dostępność: do 10 dni
Bezwarunkowa darmowa dostawa!
- 175,99zł
Opis produktu
| Marka | Rabalux |
| Seria | Dolen |
| Nr katalogowy | 75066 |
| Materiał | tworzywo sztuczne |
| Zasilanie | 230 V |
| Żarówki w zestawie | nie |
| Kolor | czarny |
| Stopień ochrony | IP44 |
| Wysokość | 8 cm |
| Średnica | 39 cm |
| Moc żarówki | 9 W |
| Kształt | okrągły |
| Ilość punktów światła | 3 |
| Kod EAN | 5996595750664 |
| Wymiary z opakowaniem | 39 x 8 x 39 cm |
| Waga z opakowaniem | 1,21 kg |
| Dane producenta | Zobacz |
Kupowane z