Plafon 4x15 W beżowy 11671 Nowodvorski Lighting Cedro
Plafon 4x15 W beżowy 11671 Nowodvorski Lighting Cedro
- Nr katalogowy: 11671
- Dostępność: na zamówienie
Bezwarunkowa darmowa dostawa!
- 617,00zł
Opis produktu
| Marka | Nowodvorski Lighting |
| Seria | Cedro |
| Nr katalogowy | 11671 |
| Materiał | tkanina/materiał/jedwab, tworzywo sztuczne |
| Żarówki w zestawie | nie |
| Kolor | beżowy |
| Stopień ochrony | IP20 |
| Rodzaj gwintu | E27 |
| Wysokość | 20 cm |
| Szerokość | 65 cm |
| Średnica | 65 cm |
| Moc żarówki | 15 W |
| Kształt | okrągły |
| Ilość punktów światła | 4 |
| Kod EAN | 5903139116718 |
| Wymiary z opakowaniem | 69 x 24 x 69 cm |
| Waga z opakowaniem | 4,40 kg |
| Dane producenta | Zobacz |