Ramię prysznicowe 45 cm 51688130400 Keuco
Ramię prysznicowe 45 cm 51688130400 Keuco
- Nr katalogowy: 51688130400
- Dostępność: do 28 dni
Bezwarunkowa darmowa dostawa!
- 1 391,43zł
- Cena katalogowa: 2 023,52 zł
Opis produktu
| Marka | Keuco |
| Nr katalogowy | 51688130400 |
| Długość drążka | 45 cm |
| Rodzaj | drążek |
| Kod EAN | 4017214605118 |
| Wymiary z opakowaniem | 52 x 9 x 13 cm |
| Waga z opakowaniem | 1,50 kg |
| Dane producenta | Zobacz |