Brodzik półokrągły to doskonały wybór do w małych łazienek, umieszczony w rogu pomieszczenia nie zabiera dużo miejsca. Polecamy Państwu zarówno brodziki stawiane na stelażu jak i te wpuszczane w posadzkę.

Brodziki prysznicowe półokrągłe – praktyczne i wygodne rozwiązanie

Jeżeli nie dysponujemy dużą przestrzenią i planujemy wyposażenie niewielkiej łazienki w prysznic, warto zdecydować się na brodziki prysznicowe półokrągłe, czyli zaprojektowane na planie ćwiartki koła. Dzięki nim możemy umiejscowić kabinę prysznicową w trudno dostępnych miejscach i kątach, wykorzystując tym samym przestrzeń, którą niełatwo byłoby umeblować. Brodziki półokrągłe asymetryczne cieszą się dużym powodzeniem wśród Klientów. Czynią z łazienki przytulne miejsce, doskonałe do relaksu. Są niezwykle praktyczne ze względu na łatwe utrzymanie ich w czystości oraz wytrzymałość. Do zakupu zachęcają również atrakcyjne ceny. Oferujemy brodziki prysznicowe półokrągłe w różnych rozmiarach, stylach oraz wykonane z różnych materiałów wysokiej jakości, takich jak akryl, stal czy konglomerat. Znajdziesz u nas zarówno brodziki płytkie, idealne do minimalistycznych aranżacji, jak i głębokie, o szerokim zastosowaniu.

Brodziki głębokie półokrągłe – doskonała alternatywa dla wanny

Dla tych, którzy chcą mieć możliwość szybkiego prysznica, nie rezygnując przy tym z długiej, relaksującej kąpieli od czasu do czasu, brodziki głębokie półokrągłe stanowią satysfakcjonujące rozwiązanie. Można w nich też bezpiecznie wykąpać dziecko lub wykorzystać je do praktycznych zastosowań, takich jak namoczenie prania. Brodziki głębokie półokrągłe to nie tylko wygoda, ale także estetyczny wygląd. Przychylne ceny dodatkowo podnoszą ich atrakcyjność. Brodziki prysznicowe półokrągłe dostępne w naszej ofercie to wyroby renomowanych marek, znanych z wysokiej klasy produktów. Decydując się na wybór brodzika tego typu, należy się upewnić, czy jego promień będzie odpowiadał promieniowi posiadanej kabiny. Ma to duże znaczenie dla jej szczelności. Dlatego też warto kupować brodziki półokrągłe asymetryczne dedykowane określonym kabinom, pochodzące od tego samego producenta.