Ścianka prysznicowa walk-in 120 cm grafitowy szczotkowany/szkło przezroczyste KAEX15061200LPAB Excellent Vidoq
Ścianka prysznicowa walk-in 120 cm grafitowy szczotkowany/szkło przezroczyste KAEX15061200LPAB Excellent Vidoq
- Nr katalogowy: KAEX15061200LPAB
- Dostępność: do 7 dni
Bezwarunkowa darmowa dostawa!
- 2 241,40zł
Opis produktu
| Marka | Excellent |
| Seria | Vidoq |
| Nr katalogowy | KAEX15061200LPAB |
| Strona montażu | uniwersalna |
| Rodzaj | wolnostojąca |
| Szerokość | 120 cm |
| Wysokość | 200 cm |
| Wypełnienie | szkło przezroczyste |
| Powłoka ochronna | tak |
| Kolor profili | grafitowy |
| Wykończenie profili | szczotkowany |
| Kod EAN | 5903357275310 |
| Wymiary z opakowaniem | 127 x 6 x 209 cm |
| Waga z opakowaniem | 52,00 kg |
| Dane producenta | Zobacz |
Produkty z serii