Stelaż podtynkowy z przyciskiem spłukującym do miski wc wiszącej STFWC1R45RWM Omnires Flush Set
Stelaż podtynkowy z przyciskiem spłukującym do miski wc wiszącej STFWC1R45RWM Omnires Flush Set
- Nr katalogowy: STFWC1R45RWM
- Dostępność: do 7 dni
Bezwarunkowa darmowa dostawa!
- 1 831,99zł
Opis produktu
| Marka | Omnires |
| Seria | Flush Set |
| Nr katalogowy | STFWC1R45RWM |
| Wysokość | 112 cm |
| W zestawie | przycisk |
| Rodzaj | do miski wiszącej |
| Zabudowa | lekka (do płyt karton-gips.) |
| Kod EAN | 5902539892949 |
| Wymiary z opakowaniem | 80 x 50 x 120 cm |
| Waga z opakowaniem | 13,60 kg |
| Dane producenta | Zobacz |