Suszarka do naczyń 46.3x20x12.5 cm beżowy 252006 Brabantia Sink Side
Suszarka do naczyń 46.3x20x12.5 cm beżowy 252006 Brabantia Sink Side
- Nr katalogowy: 252006
- Dostępność: do 14 dni
Bezwarunkowa darmowa dostawa!
- 185,71zł
Opis produktu
| Marka | Brabantia |
| Seria | Sink Side |
| Nr katalogowy | 252006 |
| Rodzaj | pojemnik otwarty |
| Kolor | beżowy |
| Do kontaktu z żywnością | nie |
| Produkt z recyklingu | tak |
| Dłuższy bok | 46.3 cm |
| Krótszy bok | 20 cm |
| Wysokość | 12.5 cm |
| Kod EAN | 8710755252006 |
| Wymiary z opakowaniem | 47 x 21 x 12 cm |
| Waga z opakowaniem | 1,21 kg |
| Dane producenta | Zobacz |
Produkty z serii