Szczotka z dozownikiem 252167 Brabantia Sink Side
Szczotka z dozownikiem 252167 Brabantia Sink Side
- Nr katalogowy: 252167
- Dostępność: do 14 dni
Bezwarunkowa darmowa dostawa!
- 102,89zł
Opis produktu
| Marka | Brabantia |
| Seria | Sink Side |
| Nr katalogowy | 252167 |
| Kolor | inny |
| Pojemność | 100 ml |
| Kod EAN | 8710755252167 |
| Wymiary z opakowaniem | 8 x 11 x 8 cm |
| Waga z opakowaniem | 0,20 kg |
| Dane producenta | Zobacz |
Produkty z serii