System szynowy 4x50 W czarny LP7324WBKSET Light Prestige Ice
System szynowy 4x50 W czarny LP7324WBKSET Light Prestige Ice
- Nr katalogowy: LP7324WBKSET
- Dostępność: na zamówienie
Bezwarunkowa darmowa dostawa!
- 760,00zł
Wybierz wariant:
Kolor
Opis produktu
| Marka | Light Prestige |
| Seria | Ice |
| Nr katalogowy | LP7324WBKSET |
| Materiał | metal |
| Zasilanie | 230 V |
| Żarówki w zestawie | nie |
| Kolor | czarny |
| Stopień ochrony | IP20 |
| Rodzaj gwintu | GU10 |
| Wysokość | 15 cm |
| Szerokość | 210 cm |
| Moc żarówki | 50 W |
| Kształt | inny |
| Ilość punktów światła | 4 |
| Typ produktu | zestaw systemu szynowego |
| Kod EAN | 5907796365946 |
| Wymiary z opakowaniem | 13 x 103 x 10 cm |
| Dane producenta | Zobacz |