Szafka 100x46x56.5 cm podumywalkowa wisząca biała-dąb A858108607 Roca Meridian
Szafka 100x46x56.5 cm podumywalkowa wisząca biała-dąb A858108607 Roca Meridian
- Nr katalogowy: A858108607
- Dostępność: na zamówienie
Bezwarunkowa darmowa dostawa!
- 4 331,50zł
Wybierz wariant:
Szerokość
(cm)
Kolor
Opis produktu
| Marka | Roca |
| Seria | Meridian |
| Nr katalogowy | A858108607 |
| Szerokość | 100 cm |
| Głębokość | 46 cm |
| Wysokość | 56.5 cm |
| Rodzaj | podumywalkowa wisząca |
| Kolor | biały, dąb |
| Kod EAN | 8445662112593 |
| Wymiary z opakowaniem | 51 x 63 x 104 cm |
| Waga z opakowaniem | 37,75 kg |
| Dane producenta | Zobacz |
Produkty z serii