Szafka 35x30x160 cm boczna wisząca czarna 60037300 Oltens Lun
Szafka 35x30x160 cm boczna wisząca czarna 60037300 Oltens Lun
- Nr katalogowy: 60037300
- Dostępność: do 21 dni
Bezwarunkowa darmowa dostawa!
- 1 787,95zł
- Cena katalogowa: 3 399,90 zł
Wybierz wariant:
Wariant koloru Oltens
Opis produktu
| Marka | Oltens |
| Seria | Lun |
| Nr katalogowy | 60037300 |
| Szerokość | 35 cm |
| Głębokość | 30 cm |
| Wysokość | 160 cm |
| Rodzaj | boczna wisząca |
| Kolor | czarny |
| Wariant koloru Oltens | czarny mat |
| Kod EAN | 5903003027256 |
| Dane producenta | Zobacz |
Produkty z serii