Szafka 59.4x45x70 cm podumywalkowa wisząca biała S1058002 Cersanit Ovida
Szafka 59.4x45x70 cm podumywalkowa wisząca biała S1058002 Cersanit Ovida
- Nr katalogowy: S1058002
- Dostępność: do 7 dni
Bezwarunkowa darmowa dostawa!
- 503,00zł
Wybierz wariant:
Szerokość
(cm)
Kolor
Opis produktu
| Marka | Cersanit |
| Seria | Ovida |
| Nr katalogowy | S1058002 |
| Szerokość | 59.4 cm |
| Głębokość | 45 cm |
| Wysokość | 70 cm |
| Rodzaj | podumywalkowa wisząca |
| Kolor | biały |
| Kod EAN | 5901771223504 |
| Wymiary z opakowaniem | 57 x 86 x 7 cm |
| Waga z opakowaniem | 21,30 kg |
| Dane producenta | Zobacz |