Szafka 49.4x40x70 cm podumywalkowa wisząca biała S1058001 Cersanit Ovida
Szafka 49.4x40x70 cm podumywalkowa wisząca biała S1058001 Cersanit Ovida
- Nr katalogowy: S1058001
- Dostępność: do 7 dni
Bezwarunkowa darmowa dostawa!
- 448,76zł
Wybierz wariant:
Szerokość
(cm)
Kolor
Opis produktu
| Marka | Cersanit |
| Seria | Ovida |
| Nr katalogowy | S1058001 |
| Szerokość | 49.4 cm |
| Głębokość | 40 cm |
| Wysokość | 70 cm |
| Rodzaj | podumywalkowa wisząca |
| Kolor | biały |
| Kod EAN | 5901771223405 |
| Wymiary z opakowaniem | 47 x 8 x 78 cm |
| Waga z opakowaniem | 19,20 kg |
| Dane producenta | Zobacz |