Umywalka z szafką 50 cm białą S4047001 Cersanit Ovida
Umywalka z szafką 50 cm białą S4047001 Cersanit Ovida
- Nr katalogowy: S4047001
- Dostępność: do 7 dni
Bezwarunkowa darmowa dostawa!
- 619,41zł
Wybierz wariant:
Dłuższy bok
(cm)
Kolor szafki
Opis produktu
| Marka | Cersanit |
| Seria | Ovida |
| Nr katalogowy | S4047001 |
| Dłuższy bok | 50 cm |
| Krótszy bok | 40 cm |
| Wysokość (zestawu) | 74.5 cm |
| Rodzaj (szafki) | wisząca |
| Kolor szafki | biała |
| Kod EAN | 5901771224655 |
| Wymiary z opakowaniem | 77 x 48 x 24 cm |
| Waga z opakowaniem | 36,20 kg |
| Dane producenta | Zobacz |