Umywalka z szafką 60 cm białą S4047002 Cersanit Ovida
Umywalka z szafką 60 cm białą S4047002 Cersanit Ovida
- Nr katalogowy: S4047002
- Dostępność: do 7 dni
Bezwarunkowa darmowa dostawa!
- 691,73zł
Wybierz wariant:
Dłuższy bok
(cm)
Kolor szafki
Opis produktu
| Marka | Cersanit |
| Seria | Ovida |
| Nr katalogowy | S4047002 |
| Dłuższy bok | 60 cm |
| Krótszy bok | 45 cm |
| Wysokość (zestawu) | 74.5 cm |
| Rodzaj (szafki) | wisząca |
| Kolor szafki | biała |
| Kod EAN | 5901771224662 |
| Wymiary z opakowaniem | 87 x 58 x 24 cm |
| Waga z opakowaniem | 40,10 kg |
| Dane producenta | Zobacz |