Szafka 62x48.1x55 cm podumywalkowa wisząca orzech LC624007979 Duravit L-Cube
Szafka 62x48.1x55 cm podumywalkowa wisząca orzech LC624007979 Duravit L-Cube
- Nr katalogowy: LC624007979
- Dostępność: na zamówienie
Bezwarunkowa darmowa dostawa!
- 3 851,22zł
- Cena katalogowa: 6 900,30 zł
Opis produktu
| Marka | Duravit |
| Seria | L-Cube |
| Nr katalogowy | LC624007979 |
| Szerokość | 62 cm |
| Głębokość | 48.1 cm |
| Wysokość | 55 cm |
| Rodzaj | podumywalkowa wisząca |
| Kolor | orzech |
| Kod EAN | 4021534996405 |
| Dane producenta | Zobacz |
Produkty z serii