Szafka 79.4x45x70 cm podumywalkowa wisząca biała S1058003 Cersanit Ovida
Szafka 79.4x45x70 cm podumywalkowa wisząca biała S1058003 Cersanit Ovida
- Nr katalogowy: S1058003
- Dostępność: do 7 dni
Bezwarunkowa darmowa dostawa!
- 620,96zł
Wybierz wariant:
Szerokość
(cm)
Kolor
Opis produktu
| Marka | Cersanit |
| Seria | Ovida |
| Nr katalogowy | S1058003 |
| Szerokość | 79.4 cm |
| Głębokość | 45 cm |
| Wysokość | 70 cm |
| Rodzaj | podumywalkowa wisząca |
| Kolor | biały |
| Kod EAN | 5901771224648 |
| Wymiary z opakowaniem | 52 x 94 x 10 cm |
| Waga z opakowaniem | 24,60 kg |
| Dane producenta | Zobacz |