Szafka 30x30x150 cm boczna wisząca dąb S1058012 Cersanit Ovida
Szafka 30x30x150 cm boczna wisząca dąb S1058012 Cersanit Ovida
- Nr katalogowy: S1058012
- Dostępność: do 7 dni
Bezwarunkowa darmowa dostawa!
- 584,80zł
Wybierz wariant:
Wysokość
(cm)
Kolor
Opis produktu
| Marka | Cersanit |
| Seria | Ovida |
| Nr katalogowy | S1058012 |
| Szerokość | 30 cm |
| Głębokość | 30 cm |
| Wysokość | 150 cm |
| Rodzaj | boczna wisząca |
| Kolor | dąb |
| Kod EAN | 5901771224440 |
| Wymiary z opakowaniem | 31 x 174 x 9 cm |
| Waga z opakowaniem | 22,50 kg |
| Dane producenta | Zobacz |