Szafka 80x46x56.5 cm podumywalkowa wisząca biała-dąb A858107607 Roca Meridian
Szafka 80x46x56.5 cm podumywalkowa wisząca biała-dąb A858107607 Roca Meridian
- Nr katalogowy: A858107607
- Dostępność: na zamówienie
Bezwarunkowa darmowa dostawa!
- 4 024,00zł
Wybierz wariant:
Szerokość
(cm)
Kolor
Opis produktu
| Marka | Roca |
| Seria | Meridian |
| Nr katalogowy | A858107607 |
| Szerokość | 80 cm |
| Głębokość | 46 cm |
| Wysokość | 56.5 cm |
| Rodzaj | podumywalkowa wisząca |
| Kolor | biały, dąb |
| Kod EAN | 8445662112555 |
| Wymiary z opakowaniem | 51 x 63 x 84 cm |
| Waga z opakowaniem | 32,75 kg |
| Dane producenta | Zobacz |
Produkty z serii