Szafka 80x46x56.5 cm podumywalkowa wisząca czarna-dąb A858107608 Roca Meridian
Szafka 80x46x56.5 cm podumywalkowa wisząca czarna-dąb A858107608 Roca Meridian
- Nr katalogowy: A858107608
- Dostępność: na zamówienie
Bezwarunkowa darmowa dostawa!
- 4 024,00zł
Wybierz wariant:
Szerokość
(cm)
Kolor
Opis produktu
| Marka | Roca |
| Seria | Meridian |
| Nr katalogowy | A858107608 |
| Szerokość | 80 cm |
| Głębokość | 46 cm |
| Wysokość | 56.5 cm |
| Rodzaj | podumywalkowa wisząca |
| Kolor | czarny, dąb |
| Kod EAN | 8445662112562 |
| Wymiary z opakowaniem | 51 x 63 x 84 cm |
| Waga z opakowaniem | 32,75 kg |
| Dane producenta | Zobacz |
Produkty z serii