Umywalka 40x22 cm prostokątna meblowa biała DOLMI4022 Ruvetti Misti
Umywalka 40x22 cm prostokątna meblowa biała DOLMI4022 Ruvetti Misti
- Nr katalogowy: DOLMI4022
- Dostępność: do 7 dni
Bezwarunkowa darmowa dostawa!
- 288,50zł
Opis produktu
| Marka | Ruvetti |
| Seria | Misti |
| Nr katalogowy | DOLMI4022 |
| Dłuższy bok | 40 cm |
| Krótszy bok | 22 cm |
| Typ | meblowa |
| Kształt | prostokątna |
| Otwór na baterie | tak |
| Kolor | biały |
| Materiał | kompozyt mineralny |
| Powłoka ochronna | nie |
| Przelew | nie |
| Położenie niecki umywalki | uniwersalne |
| Wykończenie powierzchni | połysk |
| Kod EAN | 5906702217102 |
| Wymiary z opakowaniem | 26 x 12 x 43 cm |
| Waga z opakowaniem | 5,40 kg |
| Dane producenta | Zobacz |