Umywalka 42x30 cm owalna nablatowa biała REAU6617 Rea Aura
Umywalka 42x30 cm owalna nablatowa biała REAU6617 Rea Aura
- Nr katalogowy: REAU6617
- Dostępność: do 7 dni
Bezwarunkowa darmowa dostawa!
- 267,00zł
Opis produktu
| Marka | Rea |
| Seria | Aura |
| Nr katalogowy | REAU6617 |
| Dłuższy bok | 42 cm |
| Krótszy bok | 30 cm |
| Typ | nablatowa |
| Kształt | owalna |
| Otwór na baterie | tak |
| Kolor | biały |
| Materiał | ceramika |
| Powłoka ochronna | nie |
| Przelew | nie |
| Położenie niecki umywalki | na środku |
| Kod EAN | 5906366006340 |
| Wymiary z opakowaniem | 32 x 14 x 42 cm |
| Waga z opakowaniem | 6,00 kg |
| Dane producenta | Zobacz |
Produkty z serii