Umywalka 46.5x35.5 cm prostokątna podblatowa biała REAU0624 Rea Anabel
Umywalka 46.5x35.5 cm prostokątna podblatowa biała REAU0624 Rea Anabel
- Nr katalogowy: REAU0624
- Dostępność: na zamówienie
Bezwarunkowa darmowa dostawa!
- 287,00zł
Opis produktu
| Marka | Rea |
| Seria | Anabel |
| Nr katalogowy | REAU0624 |
| Dłuższy bok | 46.5 cm |
| Krótszy bok | 35.5 cm |
| Typ | podblatowa |
| Kształt | prostokątna |
| Otwór na baterie | nie |
| Kolor | biały |
| Materiał | ceramika |
| Powłoka ochronna | nie |
| Przelew | tak |
| Położenie niecki umywalki | na środku |
| Wykończenie powierzchni | połysk |
| Kod EAN | 5906366028793 |
| Wymiary z opakowaniem | 37 x 20 x 48 cm |
| Waga z opakowaniem | 7,50 kg |
| Dane producenta | Zobacz |