Umywalka 46x36.5 cm owalna nablatowa biała A327748620 Roca Meridian
Umywalka 46x36.5 cm owalna nablatowa biała A327748620 Roca Meridian
- Nr katalogowy: A327748620
- Dostępność: na zamówienie
Bezwarunkowa darmowa dostawa!
- 1 273,40zł
Wybierz wariant:
Kolor
Opis produktu
| Marka | Roca |
| Seria | Meridian |
| Nr katalogowy | A327748620 |
| Dłuższy bok | 46 cm |
| Krótszy bok | 36.5 cm |
| Typ | nablatowa |
| Kształt | owalna |
| Otwór na baterie | nie |
| Kolor | biały |
| Materiał | ceramika |
| Powłoka ochronna | nie |
| Przelew | tak |
| Położenie niecki umywalki | na środku |
| Wykończenie powierzchni | mat |
| Kod EAN | 8445662057207 |
| Wymiary z opakowaniem | 36 x 14 x 46 cm |
| Waga z opakowaniem | 10,48 kg |
| Dane producenta | Zobacz |
Produkty z serii