Umywalka 48x34.5 cm owalna nablatowa szary/kamień REAU0636 Rea Amelia
Umywalka 48x34.5 cm owalna nablatowa szary/kamień REAU0636 Rea Amelia
- Nr katalogowy: REAU0636
- Dostępność: do 7 dni
Bezwarunkowa darmowa dostawa!
- 367,00zł
Opis produktu
| Marka | Rea |
| Seria | Amelia |
| Nr katalogowy | REAU0636 |
| Dłuższy bok | 48 cm |
| Krótszy bok | 34.5 cm |
| Typ | nablatowa |
| Kształt | owalna |
| Otwór na baterie | nie |
| Kolor | szary/kamień |
| Materiał | ceramika |
| Powłoka ochronna | nie |
| Przelew | nie |
| Położenie niecki umywalki | na środku |
| Wykończenie powierzchni | mat |
| Kod EAN | 5906366025655 |
| Wymiary z opakowaniem | 37 x 17 x 50 cm |
| Waga z opakowaniem | 8,00 kg |
| Dane producenta | Zobacz |
Produkty z serii