Umywalka 50x27.5 cm owalna ścienna biała A327740S00 Roca Meridian
Umywalka 50x27.5 cm owalna ścienna biała A327740S00 Roca Meridian
- Nr katalogowy: A327740S00
- Dostępność: na zamówienie
Bezwarunkowa darmowa dostawa!
- 965,90zł
Opis produktu
| Marka | Roca |
| Seria | Meridian |
| Nr katalogowy | A327740S00 |
| Dłuższy bok | 50 cm |
| Krótszy bok | 27.5 cm |
| Typ | klasyczna |
| Kształt | owalna |
| Otwór na baterie | tak |
| Kolor | biały |
| Materiał | ceramika |
| Powłoka ochronna | tak |
| Przelew | tak |
| Położenie niecki umywalki | po lewej stronie |
| Wykończenie powierzchni | połysk |
| Kod EAN | 8445662135141 |
| Wymiary z opakowaniem | 17 x 28 x 51 cm |
| Waga z opakowaniem | 11,58 kg |
| Dane producenta | Zobacz |
Produkty z serii