Umywalka 52x30 cm owalna nablatowa biała 40328000 Oltens Lom Thin
- Nr katalogowy: 40328000
- Dostępność: w magazynie
- 847,95zł
- Cena katalogowa: 1 559,90 zł
Lom Thin wyróżnia się minimalistycznym designem, który idealnie sprawdzi się w nowoczesnych przestrzeniach o skandynawskim charakterze. Geometryczny, owalny kształt umywalki łączy się cienkimi, wyprofilowanymi rantami tworząc kompozycję w stylu thin, która podkreśli nowoczesny styl wnętrza.
Idealnie sprawdzi się zarówno w dużych, jak i mniejszych łazienkach, nadając im lekkości.
Najlepiej połączyć ją z chromowanym korkiem umywalkowym typu klik-klak
(bez przelewu) serii Rovde lub Rovde (S).
Stworzy ciekawe połączenie zarówno z armaturą sztorcową nablatową, podtynkową jak i ścienną.
- umywalka
Ideą Oltens jest możliwość prostego i szybkiego stworzenia łazienki, w której będziesz czuł się dobrze. Każda seria produktów może być gotowym konceptem – można znaleźć w niej wszystko, co jest potrzebne, od wanny po mydelniczkę.
Inspirowana skandynawską harmonią, spokojem miłością do natury oraz industrialnym stylem.
Oltens to pewność i zaufanie przez cały okres użytkowania.
Z tego powodu firma OLTENS wykorzystuje technologie, które pozwolą zmniejszyć zużycie wody i energii, a tym samym zadbać o środowisko jednocześnie oszczędzając pieniądze.
| Marka | Oltens |
| Seria | Lom Thin |
| Nr katalogowy | 40328000 |
| Dłuższy bok | 52 cm |
| Krótszy bok | 30 cm |
| Typ | nablatowa |
| Kształt | owalna |
| Otwór na baterie | nie |
| Kolor | biały |
| Materiał | ceramika |
| Powłoka ochronna | nie |
| Przelew | nie |
| Położenie niecki umywalki | na środku |
| Kod EAN | 5903003016762 |
| Wymiary z opakowaniem | 31 x 12 x 52 cm |
| Waga z opakowaniem | 9,00 kg |
| Dane producenta | Zobacz |