Umywalka 62x40 cm prostokątna meblowa biała UM2060RBDANCE60 Comad
Umywalka 62x40 cm prostokątna meblowa biała UM2060RBDANCE60 Comad
- Nr katalogowy: UM2060RBDANCE60
- Dostępność: do 7 dni
Bezwarunkowa darmowa dostawa!
- 345,00zł
Opis produktu
| Marka | Comad |
| Nr katalogowy | UM2060RBDANCE60 |
| Dłuższy bok | 62 cm |
| Krótszy bok | 40 cm |
| Typ | meblowa |
| Kształt | prostokątna |
| Otwór na baterie | tak |
| Kolor | biały |
| Materiał | ceramika |
| Powłoka ochronna | nie |
| Przelew | tak |
| Kod EAN | 5907441295734 |
| Wymiary z opakowaniem | 41 x 19 x 63 cm |
| Waga z opakowaniem | 12,00 kg |
| Dane producenta | Zobacz |