Umywalka 60.5x38 cm prostokątna meblowa biała A3279AC000 Roca Gap
Umywalka 60.5x38 cm prostokątna meblowa biała A3279AC000 Roca Gap
- Nr katalogowy: A3279AC000
- Dostępność: do 7 dni
Bezwarunkowa darmowa dostawa!
- 559,00zł
Opis produktu
| Marka | Roca |
| Seria | Gap |
| Nr katalogowy | A3279AC000 |
| Dłuższy bok | 60.5 cm |
| Krótszy bok | 38 cm |
| Typ | meblowa |
| Kształt | prostokątna |
| Otwór na baterie | tak |
| Kolor | biały |
| Materiał | ceramika |
| Przelew | tak |
| Położenie niecki umywalki | na środku |
| Kod EAN | 8433290186772 |
| Wymiary z opakowaniem | 18 x 39 x 63 cm |
| Waga z opakowaniem | 10,70 kg |
| Dane producenta | Zobacz |
Produkty z serii