Umywalka 60x45 cm prostokątna wpuszczana biała A32768NS00 Roca Ona
Umywalka 60x45 cm prostokątna wpuszczana biała A32768NS00 Roca Ona
- Nr katalogowy: A32768NS00
- Dostępność: na zamówienie
Bezwarunkowa darmowa dostawa!
- 1 150,40zł
Opis produktu
| Marka | Roca |
| Seria | Ona |
| Nr katalogowy | A32768NS00 |
| Dłuższy bok | 60 cm |
| Krótszy bok | 45 cm |
| Typ | wpuszczana |
| Kształt | prostokątna |
| Otwór na baterie | tak |
| Kolor | biały |
| Materiał | ceramika |
| Powłoka ochronna | tak |
| Przelew | tak |
| Położenie niecki umywalki | na środku |
| Wykończenie powierzchni | połysk |
| Kod EAN | 8433290960983 |
| Wymiary z opakowaniem | 20 x 51 x 61 cm |
| Waga z opakowaniem | 13,00 kg |
| Dane producenta | Zobacz |
Produkty z serii