Umywalka 60x45 cm prostokątna wpuszczana biała DOLIVA60 Ruvetti Ivana
Umywalka 60x45 cm prostokątna wpuszczana biała DOLIVA60 Ruvetti Ivana
- Nr katalogowy: DOLIVA60
- Dostępność: do 7 dni
Bezwarunkowa darmowa dostawa!
- 576,62zł
Wybierz wariant:
Dłuższy bok
(cm)
Opis produktu
| Marka | Ruvetti |
| Seria | Ivana |
| Nr katalogowy | DOLIVA60 |
| Dłuższy bok | 60 cm |
| Krótszy bok | 45 cm |
| Typ | wpuszczana |
| Kształt | prostokątna |
| Otwór na baterie | tak |
| Kolor | biały |
| Materiał | kompozyt mineralny |
| Powłoka ochronna | nie |
| Przelew | tak |
| Położenie niecki umywalki | na środku |
| Wykończenie powierzchni | połysk |
| Kod EAN | 5906702216846 |
| Wymiary z opakowaniem | 51 x 16 x 64 cm |
| Waga z opakowaniem | 12,70 kg |
| Dane producenta | Zobacz |