Umywalka 80x45 cm prostokątna wpuszczana biała DOLIVA80 Ruvetti Ivana
Umywalka 80x45 cm prostokątna wpuszczana biała DOLIVA80 Ruvetti Ivana
- Nr katalogowy: DOLIVA80
- Dostępność: do 7 dni
Bezwarunkowa darmowa dostawa!
- 655,02zł
Wybierz wariant:
Dłuższy bok
(cm)
Opis produktu
| Marka | Ruvetti |
| Seria | Ivana |
| Nr katalogowy | DOLIVA80 |
| Dłuższy bok | 80 cm |
| Krótszy bok | 45 cm |
| Typ | wpuszczana |
| Kształt | prostokątna |
| Otwór na baterie | tak |
| Kolor | biały |
| Materiał | kompozyt mineralny |
| Powłoka ochronna | nie |
| Przelew | tak |
| Położenie niecki umywalki | na środku |
| Wykończenie powierzchni | połysk |
| Kod EAN | 5906702216853 |
| Wymiary z opakowaniem | 51 x 16 x 84 cm |
| Waga z opakowaniem | 15,30 kg |
| Dane producenta | Zobacz |