Umywalka 81x47 cm prostokątna wpuszczana-nablatowa biała DOLEL80 Ruvetti Elif
Umywalka 81x47 cm prostokątna wpuszczana-nablatowa biała DOLEL80 Ruvetti Elif
- Nr katalogowy: DOLEL80
- Dostępność: do 7 dni
Bezwarunkowa darmowa dostawa!
- 655,02zł
Wybierz wariant:
Dłuższy bok
(cm)
Opis produktu
| Marka | Ruvetti |
| Seria | Elif |
| Nr katalogowy | DOLEL80 |
| Dłuższy bok | 81 cm |
| Krótszy bok | 47 cm |
| Typ | wpuszczana, nablatowa |
| Kształt | prostokątna |
| Otwór na baterie | tak |
| Kolor | biały |
| Materiał | kompozyt mineralny |
| Powłoka ochronna | nie |
| Przelew | tak |
| Położenie niecki umywalki | na środku |
| Wykończenie powierzchni | połysk |
| Kod EAN | 5906702216815 |
| Wymiary z opakowaniem | 51 x 16 x 84 cm |
| Waga z opakowaniem | 16,30 kg |
| Dane producenta | Zobacz |