Żarówka LED 1x4 W 3000 K e27 929003623595 Philips UltraEfficient
Żarówka LED 1x4 W 3000 K e27 929003623595 Philips UltraEfficient
- Nr katalogowy: 929003623595
- Dostępność: na zamówienie
Bezwarunkowa darmowa dostawa!
- 43,01zł
Opis produktu
| Marka | Philips |
| Seria | UltraEfficient |
| Nr katalogowy | 929003623595 |
| Zasilanie | 230V |
| Moc żarówki | 4 W |
| Odpowiednik klasycznej żarówki | 60 W |
| Jasność | 840 Lm |
| Temperatura barwy | 3000 K |
| Barwa światła | neutralna |
| Rodzaj gwintu | E27 |
| Kształt | tradycyjna żarówka |
| Żywotność | 15000 h |
| Minimalna liczba cykli włączeń | 50000 |
| Ilość sztuk w opakowaniu | 1 |
| Kod EAN | 8721103054814 |
| Wymiary z opakowaniem | 13 x 19 x 38 cm |
| Waga z opakowaniem | 0,14 kg |
| Dane producenta | Zobacz |