Żarówka LED 1x5.2 W 2700 K e27 929003624301 Philips UltraEfficient
Żarówka LED 1x5.2 W 2700 K e27 929003624301 Philips UltraEfficient
- Nr katalogowy: 929003624301
- Dostępność: na zamówienie
Bezwarunkowa darmowa dostawa!
- 44,61zł
Opis produktu
| Marka | Philips |
| Seria | UltraEfficient |
| Nr katalogowy | 929003624301 |
| Zasilanie | 230V |
| Moc żarówki | 5.2 W |
| Odpowiednik klasycznej żarówki | 75 W |
| Jasność | 1095 Lm |
| Kąt padania światła | 300 º |
| Temperatura barwy | 2700 K |
| Barwa światła | ciepła |
| Rodzaj gwintu | E27 |
| Kształt | tradycyjna żarówka |
| Żywotność | 50000 h |
| Minimalna liczba cykli włączeń | 50000 |
| Ilość sztuk w opakowaniu | 1 |
| Kod EAN | 8720169187818 |
| Wymiary z opakowaniem | 6 x 14 x 6 cm |
| Waga z opakowaniem | 0,39 kg |
| Dane producenta | Zobacz |