Żarówka LED 1x4 W 400 K e27 929003623901 Philips UltraEfficient
Żarówka LED 1x4 W 400 K e27 929003623901 Philips UltraEfficient
- Nr katalogowy: 929003623901
- Dostępność: w magazynie
Bezwarunkowa darmowa dostawa!
- 41,00zł
Opis produktu
| Marka | Philips |
| Seria | UltraEfficient |
| Nr katalogowy | 929003623901 |
| Zasilanie | 230V |
| Moc żarówki | 4 W |
| Odpowiednik klasycznej żarówki | 60 W |
| Jasność | 210 Lm |
| Kąt padania światła | 300 º |
| Temperatura barwy | 400 K |
| Barwa światła | neutralna |
| Rodzaj gwintu | E27 |
| Kształt | tradycyjna żarówka |
| Żywotność | 50000 h |
| Ilość sztuk w opakowaniu | 1 |
| Kod EAN | 8720169187733 |
| Wymiary z opakowaniem | 6 x 14 x 6 cm |
| Waga z opakowaniem | 0,39 kg |
| Dane producenta | Zobacz |
Produkty z serii