Żarówka LED 1x4.7 W 4000 K gu10 929003038301 Philips Essential
Żarówka LED 1x4.7 W 4000 K gu10 929003038301 Philips Essential
- Nr katalogowy: 929003038301
- Dostępność: na zamówienie
Bezwarunkowa darmowa dostawa!
- 33,84zł
Opis produktu
| Marka | Philips |
| Seria | Essential |
| Nr katalogowy | 929003038301 |
| Zasilanie | 230V |
| Moc żarówki | 4.7 W |
| Odpowiednik klasycznej żarówki | 50 W |
| Jasność | 460 Lm |
| Kąt padania światła | 36 º |
| Temperatura barwy | 4000 K |
| Barwa światła | neutralna |
| Klasa energetyczna | E |
| Rodzaj gwintu | GU10 |
| Kształt | inny |
| Żywotność | 15000 h |
| Minimalna liczba cykli włączeń | 30000 |
| Ilość sztuk w opakowaniu | 1 |
| Kod EAN | 8719514353923 |
| Wymiary z opakowaniem | 11 x 7 x 16 cm |
| Waga z opakowaniem | 0,33 kg |
| Dane producenta | Zobacz |