Żarówka LED 6x13 W 2700 K e27 929002306805 Philips Essential
Żarówka LED 6x13 W 2700 K e27 929002306805 Philips Essential
- Nr katalogowy: 929002306805
- Dostępność: w magazynie
Bezwarunkowa darmowa dostawa!
- 74,00zł
Opis produktu
| Marka | Philips |
| Seria | Essential |
| Nr katalogowy | 929002306805 |
| Zasilanie | 230V |
| Moc żarówki | 13 W |
| Odpowiednik klasycznej żarówki | 100 W |
| Jasność | 1521 Lm |
| Kąt padania światła | 180 º |
| Temperatura barwy | 2700 K |
| Barwa światła | ciepła |
| Klasa energetyczna | E |
| Rodzaj gwintu | E27 |
| Kształt | tradycyjna żarówka |
| Żywotność | 15000 h |
| Minimalna liczba cykli włączeń | 50000 |
| Ilość sztuk w opakowaniu | 6 |
| Kod EAN | 8718699775568 |
| Wymiary z opakowaniem | 18 x 15 x 12 cm |
| Waga z opakowaniem | 2,77 kg |
| Dane producenta | Zobacz |