Żarówka LED 1x6 W 2200 K e27 10596 Nowodvorski Lighting Bulb LED
Żarówka LED 1x6 W 2200 K e27 10596 Nowodvorski Lighting Bulb LED
- Nr katalogowy: 10596
- Dostępność: do 7 dni
Bezwarunkowa darmowa dostawa!
- 49,00zł
Opis produktu
| Marka | Nowodvorski Lighting |
| Seria | Bulb LED |
| Nr katalogowy | 10596 |
| Zasilanie | 230V |
| Moc żarówki | 6 W |
| Jasność | 580 Lm |
| Kąt padania światła | 360 º |
| Temperatura barwy | 2200 K |
| Klasa energetyczna | F |
| Rodzaj gwintu | E27 |
| Kształt | tradycyjna żarówka |
| Żywotność | 15000 h |
| Ilość sztuk w opakowaniu | 1 |
| Kod EAN | 5903139105965 |
| Wymiary z opakowaniem | 9 x 16 x 98 cm |
| Waga z opakowaniem | 0,11 kg |
| Dane producenta | Zobacz |
Produkty z serii