Żarówka LED 1x6 W 3000 K e14 10589 Nowodvorski Lighting Bulb LED
Żarówka LED 1x6 W 3000 K e14 10589 Nowodvorski Lighting Bulb LED
- Nr katalogowy: 10589
- Dostępność: do 7 dni
Bezwarunkowa darmowa dostawa!
- 45,90zł
Opis produktu
| Marka | Nowodvorski Lighting |
| Seria | Bulb LED |
| Nr katalogowy | 10589 |
| Zasilanie | 230V |
| Moc żarówki | 6 W |
| Jasność | 650 Lm |
| Kąt padania światła | 360 º |
| Temperatura barwy | 3000 K |
| Klasa energetyczna | F |
| Rodzaj gwintu | E14 |
| Kształt | świeczka |
| Żywotność | 15000 h |
| Ilość sztuk w opakowaniu | 1 |
| Kod EAN | 5903139105897 |
| Wymiary z opakowaniem | 4 x 11 x 4 cm |
| Waga z opakowaniem | 0,03 kg |
| Dane producenta | Zobacz |
Produkty z serii