Żarówka LED 1x8 W 6500 K e27 929002306496 Philips Essential
Żarówka LED 1x8 W 6500 K e27 929002306496 Philips Essential
- Nr katalogowy: 929002306496
- Dostępność: na zamówienie
Bezwarunkowa darmowa dostawa!
- 30,89zł
Opis produktu
| Marka | Philips |
| Seria | Essential |
| Nr katalogowy | 929002306496 |
| Zasilanie | 230V |
| Moc żarówki | 8 W |
| Odpowiednik klasycznej żarówki | 60 W |
| Jasność | 806 Lm |
| Kąt padania światła | 180 º |
| Temperatura barwy | 6500 K |
| Barwa światła | zimna |
| Rodzaj gwintu | E27 |
| Kształt | tradycyjna żarówka |
| Żywotność | 15000 h |
| Minimalna liczba cykli włączeń | 50000 |
| Ilość sztuk w opakowaniu | 1 |
| Kod EAN | 8720169253179 |
| Wymiary z opakowaniem | 13 x 19 x 38 cm |
| Waga z opakowaniem | 0,14 kg |
| Dane producenta | Zobacz |