Żarówka LED 2x4.9 W 4000 K e14 929003540734 Philips Classic
Żarówka LED 2x4.9 W 4000 K e14 929003540734 Philips Classic
- Nr katalogowy: 929003540734
- Dostępność: na zamówienie
Bezwarunkowa darmowa dostawa!
- 42,65zł
Opis produktu
| Marka | Philips |
| Seria | Classic |
| Nr katalogowy | 929003540734 |
| Zasilanie | 230V |
| Moc żarówki | 4.9 W |
| Odpowiednik klasycznej żarówki | 40 W |
| Jasność | 470 Lm |
| Temperatura barwy | 4000 K |
| Barwa światła | neutralna |
| Rodzaj gwintu | E14 |
| Kształt | inny |
| Ilość sztuk w opakowaniu | 2 |
| Kod EAN | 8719514310155 |
| Wymiary z opakowaniem | 11 x 12 x 5 cm |
| Waga z opakowaniem | 0,48 kg |
| Dane producenta | Zobacz |