Zasilacz LP0209zasilanie150cm Light Prestige Geometric New
Zasilacz LP0209zasilanie150cm Light Prestige Geometric New
- Nr katalogowy: LP0209zasilanie150cm
- Dostępność: do 7 dni
Bezwarunkowa darmowa dostawa!
- 51,00zł
Opis produktu
| Marka | Light Prestige |
| Seria | Geometric New |
| Nr katalogowy | LP0209zasilanie150cm |
| Rodzaj | kabel zasilający |
| Kod EAN | 5905699354043 |
| Wymiary z opakowaniem | 10 x 5 x 10 cm |
| Waga z opakowaniem | 0,20 kg |
| Dane producenta | Zobacz |