Zawiesie do szynoprzewodu 1x W czarny 8697 Nowodvorski Lighting CTLS Suspension Kit
Zawiesie do szynoprzewodu 1x W czarny 8697 Nowodvorski Lighting CTLS Suspension Kit
- Nr katalogowy: 8697
- Dostępność: do 7 dni
Bezwarunkowa darmowa dostawa!
- 69,00zł
Opis produktu
| Marka | Nowodvorski Lighting |
| Seria | CTLS Suspension Kit |
| Nr katalogowy | 8697 |
| Materiał | stal szlachetna, tworzywo sztuczne |
| Zasilanie | 230 V |
| Żarówki w zestawie | nie |
| Kolor | czarny |
| Wysokość | 190 cm |
| Szerokość | 5.5 cm |
| Kształt | inny |
| Ilość punktów światła | 1 |
| Typ produktu | element systemu szynowego |
| Kod EAN | 5903139869799 |
| Wymiary z opakowaniem | 11 x 6 x 13 cm |
| Waga z opakowaniem | 0,06 kg |
| Dane producenta | Zobacz |