Zestaw Grohe 38971000 + Hagser HGR30000042
Zestaw Grohe 38971000 + Hagser HGR30000042
- Nr katalogowy: abset12210
- Dostępność: w magazynie
Bezwarunkowa darmowa dostawa!
- 1 087,98zł
- Cena katalogowa: 1 928,33 zł
W zestawie
Opis produktu
| Marka | Grohe |
| Seria | Solido |
| Nr katalogowy | abset12210 |
| Długość | 51.5 cm |
| Szerokość | 35.5 cm |
| Wysokość | 36.5 cm |
| W zestawie | miska wc + stelaż + deska |
| Typ rantu | bez kołnierza |
| Montaż | wiszący |
| Kolor | biały |
| Powłoka ochronna | nie |
| Dane producenta | Zobacz |
Produkty z serii