Zestaw Hansgrohe 01022180, 60148450, 60193450, 66003140
Zestaw Hansgrohe 01022180, 60148450, 60193450, 66003140
- Nr katalogowy: abset12186
- Dostępność: na zamówienie
Bezwarunkowa darmowa dostawa!
- 2 870,24zł
- Cena katalogowa: 5 699,82 zł
W zestawie
Opis produktu
| Marka | Hansgrohe |
| Seria | EluPura S |
| Nr katalogowy | abset12186 |
| Długość | 54 cm |
| Szerokość | 36 cm |
| Wysokość | 40 cm |
| W zestawie | miska wc + stelaż + deska |
| Kolor przycisku | czarny |
| Typ rantu | bez kołnierza |
| Montaż | wiszący |
| Kolor | biały |
| Powłoka ochronna | tak |
| Dane producenta | Zobacz |
Produkty z serii