Zestaw Hansgrohe 01022180, 60148450, 60193450, 66002000
Zestaw Hansgrohe 01022180, 60148450, 60193450, 66002000
- Nr katalogowy: abset12174
- Dostępność: na zamówienie
Bezwarunkowa darmowa dostawa!
- 2 154,35zł
- Cena katalogowa: 4 311,15 zł
W zestawie
Opis produktu
| Marka | Hansgrohe |
| Seria | EluPura S |
| Nr katalogowy | abset12174 |
| Długość | 54 cm |
| Szerokość | 36 cm |
| Wysokość | 40 cm |
| W zestawie | miska wc + stelaż + deska |
| Kolor przycisku | chrom połysk |
| Typ rantu | bez kołnierza |
| Montaż | wiszący |
| Kolor | biały |
| Powłoka ochronna | nie |
| Dane producenta | Zobacz |
Produkty z serii